Header Ads

City Spa Clinic – Centrum Odnowy i RelaksuCity Spa Clinic – Centrum Odnowy i Relaksu
ul. Otolińska 8 (obok Biedronki)

Oferta w ramach akcji Płock za pół ceny w dniach 8-10 września 2017 roku:

City Spa Clinic, to miejsce, w którym począwszy od profesjonalnych konsultacji z zakresu zabiegów na twarz i ciało, dłoni i stóp poprzez obszerną ofertę z zakresu zabiegów antycellulitowo–ujędrniających oraz wyszczuplająco–modelujących oparte o najnowocześniejsze urządzenia do m.in. mikrodermabrazji, masażu próżniowego, karboksyterapii, kawitacji ultradźwiękowej, oxybrazji czy elektrostymulacji pomogą zrealizować cele każdego Klienta, który do Nas zawita.
To miejsce w centrum Płocka, w którym będziesz mogła się zrelaksować.


1. Masaż relaksacyjny (30 minut) – masaż częściowy wybranej partii ciała z wykorzystaniem esencji aromaterapeutycznych. Cena przed rabatem: 60 zł Cena po rabacie – 30 zł

2. Zabieg Hifu – Ulthera – bezinwazyjny lifting twarzy. Promocja dotyczy partii: podbródek. Cena przed rabatem 900 zł. Cena po rabacie – 450 zł

3. Liposukcja (wybrana partia ciała) – zabieg wyszczuplający, polegający na usuwaniu tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków. Cena przed rabatem (zależna od wybranej partii ciała) od 149 zł. Cena po rabacie od 75 zł.

Ze względu na określoną liczbę miejsc na zabiegi zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

Jeżeli nie zdążysz się zapisać na promocyjne zabiegi - kup Voucher do City Spa - to idealny pomysł na prezent dla każdego, wówczas będziesz mógł go wykorzystać w promocyjnej cenie w ciągu 1 miesiąca.

Dane kontaktowe:


Adres: Płock, ul. Otolińska 8
Numer kontaktowy: 698–54–89- 89
Adres strony: www.plockiespa.plAdres strony: www.plockiespa.pl


Obsługiwane przez usługę Blogger.