Header Ads

Tkalnia Zagadek PłockTkalnia Zagadek Płock
Płock  ul. Bielska 17
Tel. 733 006 446
plock@tkalniazagadek.pl
http://tkalniazagadek.pl/pokoje-zagadek/plock/

 Oferta w ramach akcji Płock za pół ceny w dniach 8-10 września 2017 roku:


  1. Wejście do pokoju  Opętanie od 2 do 5 osób za 49,50zł (przed rabatem 99zł)  - Przenieś się do brazylijskiej wioski. Poznaj tajemnicze praktyki, zapomniane receptury oraz Rytuał łowców snów. Tylko jeśli go odprawisz, zdobędziesz upragniony klucz. 

  1. Wejście do pokoju  Cela  od 2 do 5 osób za 49,50zł  (przed rabatem 99zł) - Wrobiono Was w zabójstwo. Aby oczyścić się z zarzutów musicie znaleźć dowód swojej niewinności. Odnajdziecie go jedynie jeśli rozwiążecie zagadki i wydostaniecie się zza więziennych krat!

  1. Wejście do pokoju  Pułapka Psychopaty  od 2 do 5 osób za 64,50zł (przed rabatem 129zł) - Zostałeś złapany w pułapkę. Sprawdź, czy zwyciężysz w grze, w której stawką jest Twoje życie.
  2.  Wejście do pokoju Niepodległość  od 2 do 5 osób za 49,50zł (przed rabatem 99). Przenieś się do tajnej kryjówki partyzantów! Szukaj wskazówek w ich bazie, łącz fakty i łam szyfry, aby znaleźć zaginione dokumenty i pomóc w walce o niepodległość.


 Tkalnia Zagadek to nowy, ciekawy i nieszablonowy sposób na spędzenie czasu ze swoimi znajomymi. U nas to Wy stajecie się prawdziwymi bohaterami rozgrywki. Macie 45 minut do rozwiązania serii zagadek umieszczonych w specjalnie zaprojektowanym pokoju typu escape the room. Szukajcie wskazówek, wykorzystujcie przedmioty, rozwiążcie łamigłówki. Przed Wami jeden cel: wydostać się w określonym czasie!

Uczestnicząc w grze, poznajesz historię tajnego projektu badawczego, w który uwikłana jest pewna nietypowa rodzina… Choć nasze pokoje ucieczek wyglądają jak zwykłe pomieszczenia, to w rzeczywistości są one wypełnione tajemniczymi wskazówkami prowadzącymi do rozwiązania zagadki! Zabierz przyjaciół, rodzinę, współpracowników i sprawdź się!

Obsługiwane przez usługę Blogger.