Header Ads

LasVita SPA & Wellness
LasVita SPA & Wellness
Leonów 7a, 09-533 Słubice k.Płocka
www.kawallo.pl
+48 24 387 18 10
+48 602 19 85 98
kawallo@kawallo.pl

Oferta w ramach akcji Płock za pół ceny w dniach 27-29 września 2019 roku:

GeneO™ to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny, którego inspiracją były gorące źródła słynące ze swoich właściwości terapeutycznych i mające fenomenalny wpływ na kondycję skóry. Przywracają jej elastyczność i równowagę. Poprawiają koloryt, intensywnie dotleniają skórę, a także koją i regenerują. GeneO™ dzięki wykorzystaniu biologicznych mechanizmów organizmu pozwala uzyskać efekt dotlenienia, odmłodzenia i rozjaśnienia skóry oraz pozwala na wydobycie naturalnego piękna. Efekty zabiegu są natychmiastowe, dlatego jest to idealne rozwiązanie na poprawienie wyglądu tuż przed ważną imprezą lub innym wydarzeniem.

Cena przed 300.00 zł Cena promocyjna 150,00 zł

Soft Pack Mango & Mandarin  - wyjątkowo aromatyczna ceremonia w wannie Soft Pack, podczas której w głębokim otuleniu dryfujesz na wodzie, bez bezpośredniego kontaktu z nią.  Ten niezwykle zmysłowy
i aromatyczny zabieg na bazie Mango & Mandarynki, sprzyja całkowitemu rozluźnieniu mięśni i dostarcza niezapomnianych wrażeń, pielęgnując skórę wrażliwą, suchą i dojrzałą. Aktywne składniki preparatów Mango & Mandarin, węglowodany, kwasy organiczne, witamina C i witamina A są doskonałym przeciwutleniaczem i emolientem łagodzącym wszelkie podrażnienia i uelastyczniającym skórę.

Cena przed 250.00 zł Cena promocyjna: 125,00 zł


Masaż Whisky - masaż relaksacyjny bądź klasyczny na bazie oleju
i whisky. Rozgrzewający seans dla prawdziwego mężczyzny, poprzedzony kilkuminutowym seansem w saunie. Prawdziwy relaks dla duszy i ciała.

Cena przed 250.00 zł Cena promocyjna: 125,00 zł

Prosimy umawiać się na zabiegi SPA telefonicznie z wyprzedzeniem. Liczba zabiegów ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacje pod numerem telefonu: +48 664 462 479

LasVita SPA & Wellness
Leonów 7a, 09-533 Słubice k.Płocka
www.kawallo.pl


Hotel Kawallo**** Relaks I Event I SPA to znakomite położenie w sercu mazowieckiego lasu. Bliskość natury, komfortowe pokoje i apartamenty, luksusowe LasVita SPA & Wellness, doskonała kuchnia Restauracji „Szyszka” oraz bogata oferta kulturalno-sportowa Płocka, położonego zaledwie 19 km od hotelu, sprawiają, że jest to idealna lokalizacja do odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku.Obsługiwane przez usługę Blogger.