Header Ads

INGLOT w Galerii Mazovia


INGLOT
Galeria Mazovia    
Ul. Wyszogrodzka 127    
09-409     Płock    
tel. 883 354 878
contact@inglot.pl
inglot.pl


Oferta w ramach akcji Płock za pół ceny 2019 roku w dniach 27-29 września 2019 roku:


1.       Wybrane kolory Lakierów do paznokci


2.       Wybrane kolory Pomadek


3.       Wybrane kolory Cieni do powiek Freedom System


Produkty objęte promocją będą specjalnie oznaczone w czasie trwania akcji.

INGLOT jest jedną z najbardziej rozpoznawanych marek kosmetycznych w Polsce i na świecie.
Mając ponad 36 lat doświadczenia, skupiamy się na ciągłym rozwoju.
Entuzjaści makijażu mogą znaleźć nas na sześciu kontynentach w ponad 800 lokalizacjach, poczynając od londyńskiej Oxford Street, przez Piazza del Duomo w Mediolanie, Times Square w Nowym Jorku, aż po Grand Canal Shoppes w Las Vegas.
Jesteśmy częścią prestiżowej Wielkiej Czwórki światowych Tygodni Mody, współpracujemy ze znanymi projektantami i domami mody, takimi jak KENZO, Michael Costello czy Francesco Scognamiglio.
Ponadto, od wielu lat współpracujemy z broadwayowskimi musicalami, będąc partnerem makijażowym między innymi takich jak Mamma Mia, PIPPIN, Król Lew czy Chicago.
Co jeszcze czyni markę INGLOT wyjątkową? Nasza duma: produkty! Połączenie nowoczesnych technologii oraz nauki z intensywnymi kolorami zaowocowało olbrzymią liczbą produktów i szerokich gam kolorystycznych, spośród których każdy znajdzie odcień idealny dla siebie. 95% naszych kosmetyków i akcesoriów wytwarzanych jest w siedzibie głównej marki. Dodatkowo, wysokiej jakości produkty idą w parze z uczciwymi cenami.Obsługiwane przez usługę Blogger.