Header Ads

Restauracja MostowaRestauracja Mostowa
ul. Mostowa 1
603134859
mostowagm@mostowagm.pl
https://www.facebook.com/mostowagm/

Oferta w ramach akcji Płock za pół ceny w dniach 27-29 września 2019 roku:

Sałatka MOSTOWA - 19 PLN / 9.50 PLN
Krem z pieczonych pomidorów - 14 PLN / 7 PLN
Carpaccio z buraków - 19 PLN / 9.50 PLN
Zestaw MOSTOWA - 35 PLN / 17.50 PLN
Frytki z batatów z sosem BBQ - 15 PLN / 7.50 PLN
Deser MOSTOWA - 14 PLN / 7 PLN

Autorski drink MOSTOWA - 15 PLN / 7.50 PLN
Lampka wina czerwonego Kalius Tempranillo - 9 PLN / 4.50 PLN
Lampka wina białego Kalius Makabeo - 9 PLN / 4.50 PLN

Mostowa to miejsce na dobry początek dnia, rodzinny obiad, spotkanie w gronie przyjaciół czy romantyczną kolację, w którym polskie tradycyjne receptury spotykają nowoczesne techniki kulinarne. Znajduje się w samym sercu miasta, w pobliżu płockiej katedry, którą można podziwiać z ogródka. Budynek jest najstarszym domem mieszkalnym w Płocku, posiadającym również rozległe i urokliwe piwnice z którymi wiąże się wiele miejskich legend i opowieści.
Mostowa specjalizuję się w kuchni polskiej z wariacjami, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających smakoszy. Wszystkie dania są przygotowywane ze świeżych produktów najwyższej jakości, dodatkowo w każdy weekend Szef Kuchni wraz z Zespołem przygotowują sezonowe menu weekendowe, stale poszukując oryginalnych połączeń smakowych, spełniających gusta Płocczan i turystów.
W Mostowej znajduję się jeden z najdłuższych barów w Płocku, przy którym można skosztować naszych autorskich koktajli.W menu obok tradycyjnych, polskich dań takich jak żurek  płocki czy tatar wołowy można znaleźć również steki oraz autorski zestaw Mostowa. W karcie znajdziemy też dania typowo śniadaniowe, oddzielne dla dzieci, ale również dla wegetarian np. carpaccio z buraków czy warzywa grillowane z serem Halloumi. Lokal posiada też szeroką gamę alkoholi dla gości. W tym, tak bardzo ostatnio doceniane, wina z różnych stron świata.
Niezapomniane wrażenie sprawia ogródek pełen kwiatów, z którego można za dnia podziwiać starówkę Płocka, a wieczorem pięknie oświetlone wieże płockiej Katedry oraz Zamku Książąt Mazowieckich.Obsługiwane przez usługę Blogger.