Header Ads

AKADEMIA SZKOLEŃ KOSMETYCZNYCH STREFA PIĘKNA U ANNY

 


AKADEMIA JEST MIEJSCEM, W KTÓRYM W KRÓTKIM CZASIE PODSZKOLISZ SIĘ CZY PRZEKWALIFIKUJESZ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI. MAMY SZEREG KURSÓW, KTÓRYCH PRZESŁANIEM JEST PRAKTYCZNE DOŚWIADCZENIE A WIEDZA TEORETYCZNA PRZEKAZYWANA JEST PODCZAS WYKONYWANYCH CZYNNOŚCI. DLATEGO NIE ODPAD CI Z KURSU ŻADNA CHWILA NA PRAKTYCZNA NAUKĘ.

KURS JEST PROWADZONY PRZEZ PRZEZ WYKWALIFIKOWANE OSOBY MAJĄCE DOŚWIADCZENIE W PRZEKAZYWANIU WIEDZY I TWORZĄCE IDEALNĄ ATMOSFERĘ, W KTÓREJ NIE BĘDZIESZ CZUŁA SIĘ SPIĘTA.

W TERMINIE PROMOCJI MIASTA PŁOCK DAJEMY CI MOŻLIWOŚĆ ZAWARCIA UMOWY NA KURS KOSMETYCZNY Z WYBRANEGO PRZEZ SIEBIE TEMATU Z PONIŻEJ ZAPROPONOWANYCH.
WARUNKIEM SKORZYSTANIA Z PROMOCJI JEST PODPISANIE UMOWY A PŁATNOŚĆ REALIZUJESZ DOPIERO W DNIU KIEDY KURS SIĘ FIZYCZNIE ROZPOCZNIE.

1. MAKIJAŻ WIECZOROWY -  8H  - 400 ZŁ - MARZY CIE SIĘ OTWARCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚĆ, CHCESZ SOBIE DOROBIC CZY POTRZBUJESZ UPRAWNIEŃ, ABY ZACZĄĆ PRACOWAĆ W SALONIE TO NA TYM KURSIE ZDOBĘDZIESZ WIEDZĘ NIEZBĘDNĄ ABY MÓC ZACZĄĆ WYKONYWAĆ ZAWÓD WIZAŻYSTKI.

2. MAKIJAŻ DLA SAMEJ SIEBIE/DZIENNY  6H-   300 ZŁ- JEŚLI MASZ PROBLEM Z DOBOREM ODPOWIEDNIEJ TECHNIKI DLA SAMEJ SIEBIE, NIE WIESZ JAK UCZYNIĆ SWÓJ MAKIJAŻ BARDZIEJ ŚWIEŻYM I NADAJĄCYM SIĘ DO PRACY CZY NA WYWIADÓWKĘ A NIE TYLKO NA IMPREZĘ TO, TO WŁAŚNIE JEST OFERTA DLA CIEBIE. ZROZUMIESZ JAK NAKŁADAĆ PRODUKTY, JAK PODKREŚLIĆ SWOJE WALORY I JAK ZATUSZOWAĆ NIEDOSKONAŁOŚCI. GWARANTUJE CI, ŻE PO TYM KURSIE POKOCHASZ SWÓJ WŁASNY MAKIJAŻ I W KOŃCU POCZUJESZ SIĘ PEWNIEJSZA SWOJEJ STYLIZACJI :-).

3. MANICURE HYBRYDOWY 8H  -  400 ZŁ - JEST TO SZKOLENIE DLA OSÓB, KTÓRE CHCĄ ROZPOCZĄĆ KARIERĘ STYLISTKI PAZNOKCI. JEST TO PODSTAWOWE SZKOLENIE DO TEGO, ABY MÓC ROZPOCZĄĆ PRACĘ W SALONIE KOSMETYCZNYM LUB WYKONYWAĆ POPRAWNIE TRWAŁE STYLIZACJE SAMEJ SOBIE.
MANICURE HYBRYDOWY JEST NAJBARDZIEJ POŻĄDANĄ TECHNIKĄ MALOWANIA PAZNOKCI W DZISIEJSZYCH CZASACH. ZAPEWNIA DŁUGA SWIEŻOŚĆ STYLIZCJI JAK RÓWNIEŻ DAJE KOBIETĄ KOMFORT I GWARANCJĘ  PIĘKNEGO WYGLĄDU NIE JAK W PRZYPADKU ZWYKŁEGO LAKIERU DO PAZNOKCI.

PO KAŻDYM ZE SZKOLEŃ OTRZYMUJESZ CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY ZDOBYCIE PRZEZ CIEBIE NIEZBĘDNEJ WIEDZY MERYTORYCZNEJ I PRAKTYCZNEJ.
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W SIEDZIBIE FIRMY I POD NUMEREM TELEFONU 728-508-128

Obsługiwane przez usługę Blogger.