Header Ads

OLSEN

 
Olsen, ul. Wyszogrodzka 144, tel: 783 657 369, e-mail: wisla@olsen.pl, www.eolsen.pl

Oferta w ramach akcji Płock za pół ceny 25-27.09.2020:
- 50% na całą kategorię swetrów nieprzecenionych 

OLSEN

Olsen to marka wysokogatunkowej odzieży dla kobiet, które podążając za trendami, cenią komfort równie wysoko, jak doskonały wygląd, a dokonując wyborów zakupowych, mają na uwadze dobro środowiska naturalnego.17 salonów regularnych Olsen oraz sklep internetowy www.eolsen.pl oferują w ciągu roku 20 różnorodnych kolekcji oraz 6 kolekcji limitowanych Designer Choice. Całość stanowi realizację idei garderoby kapsułowej, której poszczególne elementy, zestawiane w rozmaitych kombinacjach zawsze tworzą efektowne i dobrze dopasowane stylizacje. 
Olsen niesie komunikat: piękno nie ma wieku ani rozmiaru. Marka proponuje klientkom ubrania w rozmiarach 34-48, wychodząc z założenia, że każda sylwetka zasługuje na piękny, jakościowy outfit i każda kobieta ma w sobie potencjał, by wyglądać doskonale. Olsen bazuje nie tylko na wiedzy i świadomości trendów, ale także od lat słucha swoich klientek, które chętnie dzielą się swoimi odczuciami na kanałach mediów społecznościowych. To z kolei daje wspaniałą możliwość komunikowania kolejnej istotnej dla marki idei. Solidarność z kobietami, siostrzeństwo, duch woman-power, idea body positivity to wartości niezwykle bliskie zarówno samej marce jak i społeczności kobiet, które ubiera. Olsen przekonuje także: nie warto wybierać między pięknem a komfortem. W dobrze zaprojektowanych ubraniach nie ma powodu, by stawać przed tego rodzaju dylematami. Marka głęboko wierzy w prawdziwość słów Coco Chanel: "Luksus musi być wygodny, inaczej nie jest luksusem" i konsekwentnie realizuje ich przekaz w swoich kolekcjach.  
Olsen świadomie i konsekwentnie buduje markę na wartościach, które wyznaje. Najważniejsza z nich to zrównoważony rozwój. Projektanci Olsen wiedzą, że moda powinna iść w parze w wartościowym przekazem, a produkcja – czerpać z ekologicznych rozwiązań tam, gdzie tylko to możliwe. Dlatego część kolekcji bazuje na włóknach odzyskanych z surowców wtórnych, inne wytwarzane są z drewna i drewnianej pulpy, otrzymywanych wyłącznie z certyfikowanych i kontrolowanych źródeł. Pozostała część kolekcji szyta jest z doskonałej jakości tkanin naturalnych, które poprzez długowieczność, również wpisują się w filozofię dbałości o dobro planety. 
Obsługiwane przez usługę Blogger.