Header Ads

Kino Za Rogiem

 


Adres: Jakubowskiego 10

Tel: 24 366 43 52

Strona: www.kinopokis.pl

E-mail: kinozarogiem@pokis.pl

Oferta w ramach akcji „Płock za pół ceny” 24-26.09.2021 r.

Oferta obejmuje sobotnie (25.09) pokazy filmowe w Kinie za Rogiem: „Władcy przygód. Stąd do Oblivio” (godz. 16:00), „Rondo” (godz. 18:00) i „Ostatnia góra” (godz. 18:10).

Ceny biletów przed rabatem: 10 zł (zwykły) i 8 zł (ulgowy). Ceny po rabacie: 5 zł (zwykły), 4 zł (ulgowy).

Władcy przygód. Stąd do Oblivio” (Polska 2019, 100 min.) familijny, przygodowy | reż. Tomasz Szafrański | obsada: Maciej Makowski, Szymon Radzimierski, Weronika Kaczmarczyk, Kamila Bujalska. Kat. wiek.: 12 lat.

Jedno przypadkowe spotkanie, próba porwania, szalony lot na własnoręcznie skonstruowanej machinie i ucieczka przed Łowcami Głów z Oblivio – czy to brzmi jak normalny dzień w życiu przeciętnego nastolatka? Franek i Izka – główni bohaterowie filmu – odkryją, że nie trzeba być superbohaterem, aby przeżyć superprzygodę. Uruchamiając tajemniczy gramofon, przypadkiem sprowadzą do ziemskiego wymiaru Eddiego – uciekiniera z krainy Oblivio. Skierują tym samym na siebie gniew Łowców Głów, którzy za wszelką cenę będą chcieli ukarać zbiega.

Rondo” (Polska 2012, 6 min.) animacja | reż. Artur Kordas.

Rankiem na pustyni budzi się starszy mężczyzna. Nakłada kapelusz, bierze do ręki walizkę i przez cały dzień przemierza bezkresne pustkowie, by wieczorem trafić do zasypanego piaskiem miasta. Kładzie się spać w jednym z pustych mieszkań jednego z pustych domów. Następnego ranka budzi się na pustyni. Nakłada kapelusz, bierze do ręki walizkę…

Film powstał w ramach projektu "Młoda Animacja".

Nagrody:

2013 - Międzynarodowy Festiwal "Cinefiesta", Puerto Rico - Nagroda dla najlepszej animacji

Ostatnia góra” (Polska 2019, 82 min.) dokumentalny | reż. Dariusz Załuski.

Akcja filmu rozgrywa się podczas zimowej wyprawy na K2, drugi najwyższy szczyt Ziemi, jedyny dotychczas niezdobyty zimą. Grupa kilkunastu wspinaczy, pod kierownictwem Krzysztofa Wielickiego, próbuje dokonać historycznego wejścia. Mozolnie, w skrajnie trudnych warunkach kolejne zespoły przygotowują drogę, rozwieszając liny i docierają do kolejnych obozów. Tę wyprawową rutynę przerywa tragedia rozgrywająca się na niedalekiej Nanga Parbat…
Obsługiwane przez usługę Blogger.