Header Ads

Instytut Zdrowia i Urody Kazumi

                                     

Adres: Ul. Piłsudskiego 35; 09-407 Płock

Tel: 668821717

E-mail: plock@kazumi.com.pl

Strona: www.kazumi.pl, www.kazumi.com.pl

Oferta w ramach akcji „Płock za pół ceny” 24-26.09.2021 r.

  1. Facemodeling rehabilitacja estetyczna twarzy 400 zł 200 zł

Facemodeling działa na najgłębszych strukturach naszych tkanek i mięśni, co pozwala na uzyskanie widocznych efektów już po pierwszym zabiegu. Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu tych wyjątkowych technik, w jednej sesji zabiegowej możemy osiągnąć długotrwały efekt biologicznego odmłodzenia naszej twarzy nawet o kilka lat.

  1. Masaż relaksacyjny 30 min 80 zł 40 zł

Masaż ciała łączący zalety masażu klasycznego i energetycznego. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym

  1. Dermation Active Treatment Lux twarz, szyja 500 zł 250 zł

Szybko, bez powikłań i bez bólu – Transdermalporacja w ciągu godzinnego zabiegu dostarcza aż do 35 ml wysokoskoncentrowanych dermokosmetyków.

Dermokosmetyki dostarczane są do głębokich warstw skóry właściwej zapewniając spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu!

  1. HifuMed Lift podbródek 1000 zł 500 zł

HIFU MED LIFT - królowa ultradźwiękowej walki ze zwiotczeniami, zmarszczkami, tkanką tłuszczową. Efekty po jednym zabiegu, brak rekonwalescencji.

  1. Thermoaktywny program antycellulitowy+treninh Dream Healther + presoterapia 445 zł 222 zł

Celem terapii jest:

redukcja grubości i gęstości podskórnej tkanki tłuszczowej poprzez aktywację procesu lipolizy;wygładzenie skóry;redukcja wielkości problematycznych obszarów skóry;usunięcie miejscowych obrzęków, normalizację drenażu limfatycznego i żylnego; zwiększenie napięcia i elastyczności skóry w obszarach problemowych.

Osoby posiadające: cellulit włóknisty faza 1 i 2, miejscowe złogi

tłuszczu/odkładanie się tkanki tłuszczowej, spadek właściwego napięcia i elastyczności skóry powinny skorzystać z tego zabiegu!

  1. Mieszanki kwasów medycznych 220 zł 110 zł

Skład i rodzaj mieszanki dobierane są przez kosmetologa indywidualnie do

każdego klienta w zależności od rodzaju i nasilenia problemu z jakim mamy do czynienia.

  1. Hifu MedLift twarz,szyja,podbródek,dekolt+ Facemodeling rehabilitacja estetyczna twarzy +kineziotaping 4450 zł 2225 zł

HIFU MED LIFT - królowa ultradźwiękowej walki ze zwiotczeniami i zmarszczkami. Efekty po jednym zabiegu, brak rekonwalescencji. Przed zabiegiem wykonana rehabilitacja estetyczna twarzy zwiększ efektywność zabiegów stymulujących procesy naprawcze.


Obsługiwane przez usługę Blogger.